KDO JSME ?

Jsme svižně se rozvíjející rodinná stavební firma s mnoholetou zkušeností, s cca 15 zaměstnanci. Realizovali jsme desítky zakázek, na jejichž konci byli vždy spokojení zákazníci.
Zajišťujeme jak výstavbu, tak rekonstrukce i jednodušší stavební práce, a to jak pro soukromý tak i veřejný sektor. Firma disponuje vlastní technikou a vybavením, mezi které patří, mini bagr, autosklopka, dodávka, přívěs, vlastní rámové lešení a běžné stavební elektronářadí. Provádíme výstavbu a rekonstrukce škol, obchodních center, administrativních budov, rodinných domů, bytů apod. Samozřejmostí pro nás je vše realizovat v kvalitě odpovídající představám investora a splňující patřičné normy, předpisy a požadavky moderních technologií. Nabízíme jen ty nejkvalitnější služby v tomto oboru, zajišťujeme komplexní služby = kompletní projektovou a architektonickou přípravu díla, inženýrskou činnost a realizaci celé stavby „na klíč“. Provedeme veškeré administrativní úkony za Vás a hlavně zajistíme samotné bezproblémové provedení stavby. Všechny naše projekty jsou prováděny a dozorovány kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky. I právě Vy můžete využít našich služeb a stát se spokojenými zákazníky. Pokud byste měli o naše služby zájem, projděte naši nabídku služeb, vyberte si to nejlepší řešení pro Vaše potřeby a neváhejte nás kontaktovat.Obrázek služby
Zateplování a fasády budov
Oddělení
Obrázek služby
Obklady a dlažby
Oddělení
Obrázek služby
Dešťové kanalizační vedení
Oddělení
Obrázek služby
Rekonstrukce bytu

Naše hodnoty

Spolehlivost

Spolehlivost

Jsme rodinná stavební firma, která má svou historii a spokojené zákazníky. dodržení termínů je pro nás jednou z nejdůležitějších věcí. Pravidelně komunikujeme se svými zákazníky a co slíbíme to splníme.

Rovnocenné partnerstvi

Rovnocenné partnerství

Klient je pro nás partner, který je pro nás tím nejdůležitějším a proto se snažíme plnit všechna přání, která jsou v našich silách a všechny jeho představy proměnit ve skutečnost. Společně se lépe dosahuje požadovaného výsledku, proto je tak důležité být rovnocennými partnery.

Kvalita

Kvalita

Vždy používáme ten nejkvalitnější materiál dle požadavků klienta. K projektům přistupujeme tak, jako bychom ho vytvářeli sami pro sebe. Proto jsou všechny naše projekty prováděny kvalifikovanými pracovníky a řemeslníky.

Proč si zvolit nás ?